Korekta Prac Naukowych i Innych
to firma ekspert z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży renomowanych publikacji akademickich.

Firma KOREKTA PRAC NAUKOWYCH I INNYCH powstała z myślą o rosnącym zapotrzebowaniu na usługi profesjonalnej korekty prac naukowych (licencjatów, prac magisterskich, dysertacji – doktorskich i habilitacyjnych) i innych publikacji tworzonych w polskich ośrodkach naukowych.

Firma ulepsza wiedzę i wizerunek klientów poprzez skrupulatną i szybką korektę poprawności językowej publikacji zarówno naukowych, jak również innych, tj. tworzonych na rozmaite potrzeby przez różne podmioty.

Firma KOREKTA PRAC NAUKOWYCH I INNYCH działa zgodnie z zaleceniami: Ustawy z dnia 7 października 1999 r. o języku polskim (t.j., Dz.U. z 2001 r., nr 43, poz. 224) , Rady Języka Polskiego, Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek, normy PN-ISO 690:2012. Dokumentacja. Przypisy bibliograficzne, zawartość, forma i skutki.

o-firmie

Świadczymy usługi w zakresie profesjonalnej korekty prac z różnych dziedzin.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ekonomia, finanse, bankowość, rachunkowość, handel zagraniczny, organizacja i zarządzanie, prawo i administracja, marketing, turystyka, zarządzanie zasobami ludzkimi, ekologia, rynek kapitałowy, inżynieria produkcji, polityka UE, zarządzanie projektami itd.